Advert
Advert

Salim Civitçioğlu Adaylığını Açıkladı.

Ak Parti Eski İl Başkanı, Salim Civitçioğlu Adaylığını Açıkladı.

Salim Civitçioğlu Adaylığını Açıkladı.
Salim Civitçioğlu Adaylığını Açıkladı. Admin

24 Haziranda yapılacak Milletvekilliği seçimleri için adaylım başvurusunda bulunacağını belirten AK Parti eski İl Başkanlarından Salim ÇİVİTÇİOĞLU önümüzdeki günlerde resmi başvurusunu yapacağını söyledi.

Salim ÇİVİTÇİOĞLU ile yapmış olduğumuz görüşmede ,böylesi bir süreçte kenarda beklemenin yersiz ve gereksiz olduğunu ,Ülkemiz ,milletimiz ve Çankırı’mızın aydınlık yarınları ve geleceği için görev almak üzere ,adaylık başvurusu yapma gerekliliğini hissettiğini ,beklemenin ,nabız yoklamanın ,bakalım kimler çıkacak diye varsayım ve hesaplamalar içerisinde olmanın bir mantığı yok .

Ben 24 Haziran Milletvekilliği seçimlerinde 2023 Vizyonu ,Büyük ve Güçlü Türkiye için bu hizmet yarışında varım, cenabı Allah mahcup etmesin ,hayırlısı ne ise o olsun dedi.

Ankara’dan mı ,yoksa buradan mı ,başvuru yapacaksınız sorumuza ise ,ben teşkilat terbiyesi görmüş biriyim ,mütevazi bir şekilde adaylık müracaatımı burada İl Başkanlığında yapacağım , inancım şudur ki inşallah Nefisler küçülür ,Çankırı Büyür dedi.

Çerkeşimize yorumlarınızla katkıda bulunun
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çerkeş Müzesi
Çerkeş Müzesi
İNCİ ÇERKEŞ
İNCİ ÇERKEŞ