Advert
Advert

İrfan Dinç Millet Vekili Adaylığı için, Çankırı Belediye Başkanlığından İstifa Etti.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, 24 Haziran seçimleri öncesi AK Parti'den milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti. 14 yıldan bu yana Çankırı Belediye Başkanlığı görevini yürüten İrfan Dinç, Belediye fuaye alanında açıklama yaptı. İrfan Dinç, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde Çankırı Milletvekilliği aday adaylığı için belediye başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu. Dinç'in açıklamasına belediye çalışanları ve bazı meclis üyeleri katıldı. Dinç, istifasının ardından adaylık başvurusunda bulunmak üzere Ak Parti İl Başkanlığına müracatını yapmak üzere hareket etti.

İrfan Dinç Millet Vekili Adaylığı için, Çankırı Belediye Başkanlığından İstifa Etti.
İrfan Dinç Millet Vekili Adaylığı için, Çankırı Belediye Başkanlığından İstifa Etti. Admin

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, 24 Haziran seçimleri öncesi AK Parti'den milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti.

14 yıldan bu yana Çankırı Belediye Başkanlığı görevini yürüten İrfan Dinç, Belediye fuaye alanında açıklama yaptı.  İrfan Dinç, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde Çankırı Milletvekilliği aday adaylığı için belediye başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu. Dinç'in açıklamasına belediye çalışanları ve bazı meclis üyeleri katıldı. Dinç, istifasının ardından adaylık başvurusunda bulunmak üzere Ak Parti İl Başkanlığına müracatını yapmak üzere hareket etti.

Çerkeşimize yorumlarınızla katkıda bulunun
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çerkeş Müzesi
Çerkeş Müzesi
İNCİ ÇERKEŞ
İNCİ ÇERKEŞ