Advert
Advert

Çerkeş 8 Ayrı Noktadan İzlenecek...

Çerkeş 8 Ayrı Noktadan İzlenecek...

Çerkeş 8 Ayrı Noktadan İzlenecek...
Çerkeş 8 Ayrı Noktadan İzlenecek... Admin

Yıllardır yapılmasını beklediğimiz, Kent Güvenlik Sistemi (Mobese) alt yapı çalışmalarına başlanıldı. Kamera direkleri ilçede uygun görülen yerlere yerleştirildi. Çerkeş bu yıl için sekiz noktadan güvenlik kameraları ile izlenecek.

Ankara girişi, İstanbul girişi, Mete Bülgün Parkı yanı, Ziraat ve Halk Bankası yanı, İlçe Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü önü, Hükümet Caddesi Aytaç yolu, Eser Petrol Karşısı, ve Çerkeş Avm karşısına toplam sekiz adet güvenlik kamerası yerleştirilerek ilçe daha güvenli hale getiriliyor. Yerleştirilecek olan güvenlik kameralarının hat döşeme çalışmaları ve kamera direklerinin yerleştirilmesi tamamlandı. Kent Güvenlik Sistemi bir ay içerisinde çalışmaya başlayarak 24 saat kesintisiz kayıt yapacak. Önümüzdeki yıl mahallelere de yerleştirilerek ilçe genelinde yaygınlaştırılacak olan sistem ile işlenmiş suçların takibinin daha kolay yapılarak süratle müdahale edilmesi, şüphelilerin en kısa sürede yakalanması sağlanacak.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı konu ile ilgili Belediye İnternet sitesinden yapmış olduğu açıklamada “ İlçemiz için belirlediğimiz yol haritamızda yapılması gerekenleri bir bir yapıyoruz. Allah’ın izni ile vermiş olduğumuz sözlerin tamamını yerine getireceğiz. Belirlediğimiz sekiz ana noktaya yerleştirilecek olan güvenlik kameraları ile ilçemiz daha güvenli bir yer haline gelecektir. Yerleştirilen kameralar sayesinde, işlenmiş suçların takibinin daha kolay yapılarak süratle müdahale edilmesi, şüphelilerin en kısa sürede yakalanması sağlanarak, vatandaş odaklı güvenlik hizmeti yerine getirilmiş olacaktır. Kent Güvenlik Sistemi’nin ilçemiz merkezinde 24 saat olarak kesintisiz vereceği hizmetle halkımızın güvenliğini ve huzurunu sağlamada önemli rol üstleneceğini düşünüyorum. Önümüzdeki yıllarda uygun görülen noktalara yerleştirilecek kameralar ile de sistem ilçemiz geneline yayılacaktır. Bu yatırımın müjdesini de kamuoyu ile paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor, ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Görüntünün olası içeriği: açık hava

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ev ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: açık hava

Çerkeşimize yorumlarınızla katkıda bulunun
Kalan karakter sayısı : 500
adem     2017-11-29 bence güzel bir hizmet ve bu kamera sayıları artırılırsa memleketi uzaktan seyretmek isteyenler için çok büyük bir nimet hatta köy girişlerinede konsa çok daha güzel olur
s8 yetmez 108 bile yetmezz..     2017-10-12 ne günlere kaldık.kapılar açıktı yakın geçmişe kadar ya.kuzey avrupa insan haklarına müdahele,kişinin hareket hürriyetine kısıtlama diyerek,yani kamerayla izlenmek faşizmdir diyerek,mobese kameralarının kaldırılmasını aşamasına geçiyorken,biz daha dün kapıların açık bıraıldığı çerkeşe mobese kamera konuyor ve dahada konacak diye seviniyoruz.ondan sonrada birileri eski çerkeşi özlemle yad ediyoruz diye bizi nostaljik geri kafalılar olarak tarifliyor.Yok ya.Al sana.8 tane yetmez 108 olsa da yetmez
Kamil     2017-10-11 Çerkeş ten olmaz Utanıyorum çerkeşliyim demeye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çerkeş Müzesi
Çerkeş Müzesi
İNCİ ÇERKEŞ
İNCİ ÇERKEŞ