Advert
Advert

BAŞLARKEN

cerkeshabersitesi.com adıyla yeni bir Haber Sitesi yayın hayatına başlıyor.

BAŞLARKEN
BAŞLARKEN Admin

Çerkeş haber sitemiz

cerkeshabersitesi.com adıyla yeni bir Haber Sitesi yayın hayatına başlıyor.

Bundan öncede ilçemizde internet haber siteleri açıldı, ancak uzun ömürlü olmadı. Çeşitli nedenlerden yayın hayatına devam edemedi. Her türlü zorluğa rağmen yayın hayatını sürdürmeyi başaran tek internet haber sitesi Çerkeş Vuslat Haberdir. Bir hakkı teslim etmek gerekirse Vuslat Haber Sitesi sahibi Turan Demir ilçemize yıllar sonra bile unutulmayacak hizmetler vermiş izler bırakmıştır. Bu zor ve çileli yolda daha uzun yıllar ilçemizin sesi ve bir rengi olarak görevini sürdüreceğine inanıyoruz. Hızlı bir şekilde gelişen ve büyüyen ilçemizde, demokrasinin olmazsa olmazı olan; çoğulculuğun, çok sesliliğin bir gereği olarak daha fazla yazılı ve görsel basına ihtiyaç var. Bu konuda çok eksik olduğumuzu düşünüyoruz. Bu düşünce ve kaygılarla ilçemizin tarihini , kültürünü, doğal güzelliklerini, mimarisini, ekonomisini tanıtmak, düşünenlerin düşüncelerini yayınlamak için bir platform oluşturmak istiyoruz. Söyleyecek sözü olan, anlatacak hikayesi olan genç, yaşlı her kesimden insanımızın kendisini ifade etmesini arzuluyoruz.

Eğitim, sanat, edebiyat, müzik spor ve ilçemizde yapılması, yaygınlaşması daha imkan dahilinde olan hobiler konusunda köşeler oluşturacağız.

Çerkeş'i, Çankırı'yı, Ülkemizi ve Dünyayı ilgilendiren haberlerin yanında siyasi konularda objektif bir şekilde gündeme gelecektir.

Yayın hayatımızın tek ilkesi ''Hakikatleri'' yazmak olacaktır.

Gerçek; akıl ve mantık yolu ile elde edilebilen bilgiyken, hakikatın gönül gözü ile bulunabileceği şuuru ile; her olayı, her konuyu titizlikle inceleyip, vicdanımızda tartıp, ihtiraslarımıza yenilmeden dile getirmeye çalışacağız.

Mevlana'nın güzel bir tespitiyle sözlerimizi bağlayalım.

''Sen ne söylersen söyle, söylediğin karşındakinin anladığı kadardır.'' 

Çerkeşimize yorumlarınızla katkıda bulunun
Kalan karakter sayısı : 500
mükemmel     2017-10-10 hayırlı olsun.çerkeşimize yakışır.geç kaldındı ama Allah yolunuzu açık etsin.
ufuk     2017-10-05 Çerkeş haber sitemiz hayırlı olsun
Ahmet ÖZALP     2017-10-01 Hayırlı olsun
kardeşim     2017-10-01 sahibi olmayan gazetemi olur ne olduğunu kimin olduğu bilinmeyen gazeteye ne derler ?
Alex     2017-10-01 Hangi ilçe büyüyor
Vatandaş     2017-09-30 inşallah sizde taraflı olmazsınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çerkeş Müzesi
Çerkeş Müzesi
İNCİ ÇERKEŞ
İNCİ ÇERKEŞ